יעוץ משפחתי במודיעין

 
ברוכים הבאים!

ברכותיי על נכונותכם לבדוק את האפשרות להסתייע בייעוץ משפחתי. הורים ומשפחות רבים מסתייעים בייעוץ משפחתי, בכדי להתמודד עם דילמות, התלבטויות והחלטות עקרוניות הנוגעות למשפחתם.

אם אתם מתלבטים בנוגע למשפחתכם; על תהליכים ומצבים משפחתיים מורכבים; אם יש לכם נושאים משפחתיים עקרוניים שאינכם מצליחים לפתור בתוככי המשפחה; אם אתם חשים, שאינכם מצליחים "להגיע" למי מבני משפחתכם, ואתם מצויים במבוי סתום; אם אינכם משוכנעים שאתם בכיוון הנכון, ושאתם נגררים נשלטים ע"י המצב אך לא שולטים בו  – ייעוץ משפחתי הוא הליך העשוי להתאים לכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל הליך ייעוץ משפחתי, האורך, לרוב, מפגש אחד או כמה מפגשים. במהלך הייעוץ משפחתי ננתח את הנושאים המטרידים אתכם באופן מקצועי, פתוח ודיסקרטי; ותקבלו משוב והכוונה מקצועיים, המבוססים על ידע וניסיון טיפולי.

בסיום הליך הייעוץ משפחתי תהיה בידיכם תמונה ברורה ועמוקה של משפחתכם, תדעו מהן החלופות המעשיות העומדות בפניכם ומהן משמעותיהן, ותצוידו בכלים משופרים לניהול תקשורת משפחתית איכותית, שתסייע לכם להגיע להסכמות באופן מיטבי ולהתגבר על מכשולים ועל מצבים דומים ושונים בעתיד.

בהליך הייעוץ המשפחתי נעשה שימוש משולב בכלים מתחום הטיפול הזוגי והמשפחתי, ובכלים מתחומי גישור, תקשורת בין אישית ומשא ומתן. 

למידע נוסף: טיפול משפחתי במודיעין, טיפול זוגי במודיעין.


ההליך המוצע הנו טיפול/ייעוץ זוגי/משפחתי, ואינו מהווה טיפול אישי/פסיכולוגי או תחליף לו.

ד"ר חגי אורנשטיין - ייעוץ משפחתי במודיעין והסביבה. 
הבית הוא לא המקום בו אתה גר, אלא המקום בו אוהבים אותך, מבינים אותך ותומכים בך 

ייעוץ משפחתי במודיעין