זוגיות היא מערכת יחסים בה שני בני אדם מספקים את הצרכים הרגשיים והאינטימיים העמוקים ביותר שלהם

ברוכים הבאים!

ד"ר חגי אורנשטיין - טיפול משפחתי בראשון לציון

בחירתכם להתחיל טיפול זוגי עשויה להוות נקודת ציון משמעותית בדרככם לשינוי חיובי של חיי הזוגיות שלכם, ושיפור איכות החיים שלכם באופן כללי.

אני מציע טיפול ממוקד, מטרתי ומדויק, המיועד להביא לשינוי הזוגי הנדרש, ולהשגת מטרות הטיפול, כפי שהן מוגדרות ע"י המטופלים והמטפל - טיפול 
עומק, הנוגע בשורשי הסיבות שהביאו למצב הזוגי המאתגר. 


אם טרם עברתם הליך של טיפול זוגי או טיפול משפחתי, או אם אחד מכם, או שניכם, שוקלים פרידה, או אם ניסיתם בעבר טיפול זוגי או ייעוץ זוגי שלא צלחו - אל תוותרו! הידע והניסיון הרבים שנצברו בתחום הטיפול הזוגי (ובתחומים משיקים, בהם תקשורת בין אישית, גישור ומשא ומתן) עשויים לסייע לכם לשפר את הזוגיות שלכם, וזאת, באמצעות מאמץ משותף של שניכם ביחד עם המטפל הזוגי.

תפיסתי הטיפולית היא שעל המטפל להיות - נוסף על מכיל, אמפטי וחם - גם איש-מקצוע פעיל ומוכוון-מטרה, המוביל את בני הזוג במסלולים המורכבים והעמומים לעיתים של מערכת היחסים הזוגית, בכדי לסייע לבני הזוג לשפר את זוגיותם ולהגיע ליעדים שהם מעוניינים – ונכון עבורם – להגיע אליהם


במהלך הטיפולים שאני עורך, אני עושה שימוש בידע מתחומים נוספים על תחום הטיפול הזוגי והמשפחתי, בהם: תקשורת בין אישית, גישור ומשא ומתן. שילוב הידע והניסיון שנצברו בכלל תחומים אלו מסייע לזוגות רבים לשפר משמעותית את זוגיותם (כמו גם מערכות יחסים אחרות) - שיפור אשר נשמר גם תקופה משמעותית גם לאחר תום הטיפול. 


בסיומו של תהליך טיפול זוגי בראשון לציון או טיפול משפחתי בראשון לציון, צפויה זוגיותכם להשתפר ולהתחזק, התקשורת ביניכם תהיה נעימה, איכותית וקלה יותר, ויתעצמו תחושותיכם החיוביות ההדדיות, אשר גרמו לכם מלכתחילה לבחור האחד בשנייה כשותפים לחיים. 
ד"ר חגי אורנשטיין - טיפול זוגי בראשון לציון והסביבה
האם אתם חשים שהזוגיות שלכם הולכת ונשחקת?
האם הקירבה הפיסית ביניכם התמעטה או בלתי-מספקת? 
האם אתם חשים מותשים מכמות ועוצמת המריבות ביניכם? 
האם אתם התקשורת ביניכם אינה עמוקה ורגשית כפי שהייתם רוצים? 
האם אירע בקשר שלכם משבר אמון (כגון בגידה) או שקיים חשש כזה? 
האם אתם הולכים ומתרחקים האחד מפני השנייה?
האם אתם מרגישים שאינכם מספיק מובנים או נתמכים ע"י בן/בת הזוג? 
האם אינכם מצליחים להגיע להסכמה בנושאים זוגיים ומשפחתיים עקרוניים? 
האם אתם חשים שאינכם מצליחים לגשר על פי השונות ביניכם, ואינכם מסתדרים טוב כפי שהייתם רוצים? 

טיפול זוגי באזור ראשון לציון

ההליך המוצע הנו טיפול/ייעוץ זוגי/משפחתי, ואינו מהווה טיפול אישי/פסיכולוגי או תחליף לו.