ברוכים הבאים!

ברכותיי על נכונותכם לבדוק את האפשרות להתחיל הליך של ייעוץ זוגי במודיעין.


אם אתם מתלבטים בנוגע לזוגיות שלכם; על מידת התאמתכם; אם יש לכם נושאים עקרוניים שאינכם מצליחים לפתור ביניכם; אם אתם חשים, שאינכם מצליחים "להגיע" לבן/בת הזוג ואתם מצויים במבוי סתום; אם אינכם משוכנעים שאתם בכיוון הנכון, ושאתם נגררים נשלטים ע"י המצב אך לא שולטים בו  – ייעוץ זוגי הוא הליך העשוי להתאים לכם.

בחירתכם להתחיל ייעוץ זוגי עשויה להוות נקודת מפנה בדרככם לשיפור משמעותי של חיי הזוגיות שלכם, ושיפור איכות חייכם באופן כללי. זוגות רבים מסתייעים בייעוץ זוגי, בכדי להתמודד עם דילמות, התלבטויות והחלטות עקרוניות הנוגעות לזוגיות שלהם.

במהלך הייעוץ הזוגי ננתח את הנושאים המטרידים אתכם באופן מקצועי, פתוח ודיסקרטי; ותקבלו משוב והכוונה מקצועיים, המבוססים על ידע וניסיון טיפולי.

בסיום הליך הייעוץ הזוגי תהיה בידיכם תמונה ברורה ועמוקה של זוגיותכם, תדעו מהן החלופות המעשיות העומדות בפניכם ומהן משמעותיהן, ותצוידו בכלים משופרים לניהול תקשורת זוגית איכותית, שתסייע לכם להגיע להסכמות באופן מיטבי ולהתגבר על מכשולים ועל מצבים דומים ושונים בעתיד.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל הליך ייעוץ זוגי במודיעין, האורך, לרוב, מפגש אחד או כמה מפגשים, ואשר בסיומם צפויה זוגיותכם לקבל תנופה חיובית ממשית.
זוגיות היא מערכת יחסים בה שני בני אדם מספקים את הצרכים הרגשיים והאינטימיים העמוקים ביותר שלהם

ייעוץ זוגי במודיעין

ההליך המוצע הנו טיפול/ייעוץ זוגי/משפחתי, ואינו מהווה טיפול אישי/פסיכולוגי או תחליף לו.