ד"ר חגי אורנשטיין, טיפול זוגי ומשפחתי במודיעין - תודות

ההליך המוצע הנו טיפול/ייעוץ זוגי/משפחתי, ואינו מהווה טיפול אישי/פסיכולוגי או תחליף לו.

תודות

ד"ר חגי היקר,

הגענו עם המון חששות ופחדים, לא ידענו למה לצפות. ליווית אותנו יד ביד לאורך כל השלבים, לא ויתרת לנו לרגע, ולפעמים זה היה מאד לא פשוט, אבל התוצאה שווה את הכול. אני מרגישה שעלינו על מסלול אחר בזוגיות שלנו והתחלנו לנשום לרווחה. סוף סוף אני אופטימית לגבינו. אני יודעת שהיה לך חלק כל כך חשוב בתהליך הזה ושהשקעת בנו לא רק את הכלים והידע שלך אלא את האכפתיות והאומץ שלך. לא אפשרת לנו להמשיך עם השקרים והוויתורים העצמיים ובשביל לעשות את זה צריך הרבה מאד רגישות ואומץ. מאחלת לכל הזוגות שזקוקים למטפל כמוך לזכות ולהגיע אליך.

בתודה מעומק הלב,


א.א.

03/02/2015
ד"ר חגי אורנשטיין שלום,

אמרנו לך תודה בעל פה, אבל אנו מרגישים צורך לכתוב זאת גם במייל. זה לא מובן מאליו עבורנו לומר תודה ענקית למטפל, לאחר שעברנו כבר כמה, והקשיים שלנו לא ממש השתפרו. 
אז שוב, תודה לך על שגרמת לנו לראות את פגיעות העבר, ולהבין את השפעותיהן על התנהגותנו ועל זוגיותנו, וגם על משפחתנו המורחבת. תודה שלימדת אותנו לתקשר טוב יותר כזוג וכבני אדם. 
תודה לך על שבזכותך אנו במקום אחר היום – מקום של תקווה ושל שמחה, גם אם לא הכול מושלם.

אנו מאחלים לך שתמשיך לעשות את מה שאתה עושה כל כך טוב – לעשות לאחרים טוב.


ג. ו- ר.

16/11/2014
ד"ר חגי אורנשטיין שלומות,

אנו ואשתי רצינו להגיד לך תודה על כל מה שעשית עבורנו. אפילו שאתה מטפל וזה המקצוע שלך, הרגשנו שאתה עושה בשבילנו משהו שהוא מעבר, שאכפת לך מהמשפחה שלנו כבן אדם. אולי זה מה שעשה את ההבדל בין הטיפולים האחרים שעשינו בעבר לטיפול אצלך, ואפשר לך לעזור לנו כל כך.

שה' יברך אותך משמיים,

ב. כ.

24/08/2014
ד"ר חגי,

אמנם כבר עברו חודשים לא מעטים מאז הסתיים הטיפול, אך אף פעם לא מאוחר לומר תודה. נפגשנו עמך מתוך מטרה לסיים את דרכנו המשותפת, ולאחר תקופה, אנחנו עדיין זוג ומשפחה, אשר עתידם עוד לפניהם. אנו אסירי תודה לך על כך שהיית איתנו ברגעים הקשים שלנו, בלי לשפוט אותנו, ועם הרבה רצון לסייע. תודות לטיפול, אנו מבינים היום, שהתהליך והעבודה הקשה היא בעיקר שלנו, אך אתה היית זה שהוביל אותנו באופן מקצועי ואנושי כל כך בדרך שמסתבר שהיינו צריכים ללכת בה, הדרך הייחודית שלנו. תודה שאפשרת לנו להיות אנחנו, ועם זאת להראות לנו צדדים נוספים בעצמנו, גם אם לעיתים לא היה נוח לנו לראות אותם. עתה, אנו מכירים טוב יותר את עצמנו, ויודעים טוב יותר מהי הזוגיות שאנו רוצים ויכולים להיות בה.

מקווים ומאמינים לטוב,
ומודים לך מקרב לב,


ש. ו- ד.

25/12/2013
לד"ר חגי אורנשטיין שלום לך,

ברצוננו להודות לך מאוד, אני ובתי, על התהליך שעברנו אצלך. עברנו בהנחייתך דרך לא מובנת מאליה בכלל, ועתה, אחרי שאנחנו מרגישות בטוחות יותר בקשר שלנו, אנו שמחות לגלות, שצדקת, ושגם כשנראה שהכול אבוד – לא הכל אבוד, ושלאחר תקופת אפלה, יכולה להגיע תקופת אור.

תודה על כל מה שעשית עבורנו, ועל מה שהיית עבורנו. 


י. ו- ש.

11/06/2014
חגי,

לא יודעת במה להתחיל ואיך להודות למי שפגש אותנו ברגעי השפל הכי קשים שלנו, רגע לפני שהכל התפרק, ואז לאט לאט עזר לנו לשקם את החיים שלנו צד אחרי צעד (והמון עבודה קשה). הדבר היחידי שאני מצטערת עליו שלא הכרתי מטפל כמוך לפני שנים. אולי יכולת לחסוך לנו את הסבל העצום שעברנו. גם היום אני יודעת שיהיה לנו לא פשוט אבל זה כבר יהיה אחרת לגמרי. יש לנו הבנה, יש לנו כלים ויש לנו רצון אמיתי להמשיך ולעבוד על הקשר שלנו ועל האהבה שכל כך נעים לגלות שהיא עוד קיימת.
מאחלים לך את כל הטוב שבעולם, ונמליץ עליך לכל מי שירצה להתבונן עמוק פנימה ובאמת לעבוד כדי להחזיר את החום החברות והאהבה לקשר הזוגי.

מהמטופלים הכי אסירי תודה,


ג.ל.

14/07/2013

חגי היקר,

בתום תקופה משותפת ואינטנסיבית, אנו נפרדים. לא האמנו שנרוויח כל כך הרבה בזמן כל כך קצר. כבר חשבנו שטיפול לא יעזור לנו, ואנו שמחים שהתבדינו. באנו אליך מלאי ספיקות וטעונים בקונפליקטים, אך במהלך הטיפול, אט אט, בעבודה קשה (וגם עם לא מעט דמעות), הצלחנו...

תודה לך על תשומת הלב שלך, על אמפטיה, על הרצינות שלך. למרות שהפגישות עמך לא היו קלות, היה לנו נעים בחברתך. תודה לך על הנחיותיך ועצותיך המועילות. תודה שהובלת אותנו בדרך, שבמבט לאחור, היתה הדרך הנכונה בשבילנו ללכת בה.

זכינו להיות מטופלים על ידי מטפל, כמאמר השיר "אנשים טובים באמצע הדרך".

מוקירים ומודים,

משפחת ד.

01/05/2013

שלום ד"ר אורנשטיין,

פגשנו אותך ברגע הקשה בחיינו, לאחר שגמרנו אומר לפרק את זוגיותנו ואת משפחתנו. מקץ שלושה חודשים יצאנו מהתהום לעבר עתיד טוב יותר, עתיד שנראה אפשרי, גם אם עדיין זרוע בקשיים. בשמי, בשם בעלי, ובשמם של כל בני משפחתי, ברצוני להודות לך עד מאוד על גישור לגירושין שהפך לטיפול זוגי, ושהיה תהליך מעמיק ולא פשוט לעבור אותו, אך עתה העתיד המשותף לי ולבעלי שוב נראה אפשרי, ומשפחתנו, הדבר היקר ביותר, נותרה שלמה. 

אין לנו מילים להודות לך על האנושיות והאכפתיות שהרעפת עלינו, על שהוכחת לנו שזה אפשרי, ועל הכלים שהענקת לנו, שמאפשרים לנו לנהל שיחות וויכוחים בלי שהללו יהפכו באופן קבוע למשברים ולסכסוכים מתישים ומייאשים. מקווה שעוד זוגות רבים יזכו להסתייע בך.

ה. ד.

12/10/2012

לד"ר אורנשטיין,

חיכיתי לרגע המתאים לכתוב  לך:

לאחר תקופה ארוכה של משבר ושל קושי, כבר כמעט הפסקנו להאמין שזה אפשרי. אט אט הראית לנו את הדרך, את התקווה. תודה לך מקרב לב על הסבלנות שלך, על העומק שלך, על הכלים שציידת אותנו, המאפשרים לנו היום לנהל זוגיות ולא להרים ידיים. תודה לך, שגם כאשר נגענו בנושאים לא פשוטים עבורנו, לא וויתרת לנו: בנעימות ובאמפטיה ניתחת את הנושאים הרגישים והכואבים, גרמת לנו להבין מדוע אנו עושים ולא עושים, מה מסתתר באמת מאחורי הדברים, ואיך ניתן בכל זאת להתגבר על המכשולים. אנו יודעים שלא סיימנו עדיין את התהליך, ושבעצם, התהליך לא מסתיים לעולם... אך עתה – אנו בכל זאת ביחד, והתקווה יחד איתנו.

נ.נ.

04/06/2012